| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 01-99026 |
| Gamintojas | Zongshen |
| Modelis | XP380A |
| Prekės tipas | Benzininis variklis |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 382 cm³ |
| Galia | 11,5 AG / 3600 aps./min |
| Sukimo momentas | 24,5 Nm / 2750 aps./min |
| Veleno skersmuo | 25,4 mm |
| Veleno ilgis | 80 mm (nuo sandariklio 87 mm) |
| Starteris | Elektrinis |
| Alyvos filtras | Taip |
| Tepimo sistema | Purslų |
| Alyvos karterio talpa | 1,4 l |
| Kuro siurblys | Ne |
| Įtampos reguliatorius | Taip |
| Ketaus cilindro įdėklas | Taip |
| Karbiuratorius su elektromagnetiniu antgaliu | Taip |
| Rėmo tvirtinimas | 4 varžtai (standartas visiems varikliams) |
| Matmenys | 420 x 365 x 362 mm |
| Svoris | 26 kg |
| Duslintuvas | Taip |
| Kintamosios srovės generatorius | Taip |
Variklis Zongshen XP380A 382 cm³ 11,5 AG / 3600 aps./min 25,4 mm elektrinis starteris – 01-99026
€360.99
Produkto kodas: 01-99026
Kategorijos: Varikliai, Vertikaliu velenu, Zongshen
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€16.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 26000 g |
|---|

















