| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 01-99016 |
| Gamintojas | Zongshen |
| Modelis | XP200A |
| Būklė | Naujas |
| Prekės tipas | Benzininis variklis |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Variklio tipas | Benzininis, vieno cilindro, keturtaktis, viršutinis vožtuvas (OHV), oru aušinamas |
| Darbinis tūris | 196 cm³ |
| Galia | 6,5 AG / 3600 aps./min |
| Sukimo momentas | 10,5 Nm |
| Veleno padėtis | Vertikalus velenas |
| Veleno skersmuo | 22,2 mm |
| Veleno ilgis nuo riebokšlio | 50 mm |
| Starteris | Variklis pristatomas be alyvos! |
| Oro filtras | Popierius + kempinė Paleidimas: Rankinis |
| Tepimo sistemos talpa | 0,6 L |
| Kuro bako talpa | 3,6 L |
| Ketaus cilindro įdėklas | Taip |
| Svoris | 14,5 kg |
| Pleištinis raktas | Stačiakampis per visą veleno ilgį, 4,78 mm pločio |
| Alyvos lygio jutiklis | Taip |
| Uždegimo jungiklis | Taip |
| Garantija | 2 metų |
Variklis Zongshen XP200A 196 cm³ 6,5 AG / 3600 aps./min vertikalus velenas 22,2 mm – 01-99016
€146.99
Produkto kodas: 01-99016
Kategorijos: Varikliai, Vertikaliu velenu, Zongshen
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€11.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 14500 g |
|---|


