| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 01-99028 |
| Gamintojas | Zongshen |
| Modelis | GB1000 |
| Būklė | Nauja Pastaba |
| Prekės tipas | Benzininis variklis |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Variklio tipas | Benzininis, dviejų cilindrų, keturtaktis, viršutinis vožtuvas (OHV), oru aušinamas |
| Darbinis tūris | 999 cm³ |
| Galia | 33 AG |
| Sukimo momentas | 71,0 Nm |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Veleno padėtis | Horizontalus velenas |
| Veleno skersmuo | 36,5 mm |
| Veleno ilgis nuo riebokšlio | 1000 mm (nuo sandariklio 108 mm) |
| Starteris | Elektrinis |
| Tepimo sistemos talpa | 2,5 L |
| Ketaus cilindro įdėklas | Taip |
| Matmenys | 605 x 585 x 560 mm |
| Svoris | 58 kg |
| Uždegimo jungiklis | Taip |
| Alyvos aušintuvas | Taip |
| Duslintuvas | Taip |
| Kintamosios srovės generatorius | Taip |
| Garantija | 2 metai |
Variklis Zongshen GB1000 999 cm³ 33 AG 2 cilindrų horizontalus velenas 36,5 mm elektrinis starteris – 01-99028
€1,700.99
Produkto kodas: 01-99028
Kategorijos: Varikliai, Horizontaliu velenu, Zongshen
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€26.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 58000 g |
|---|











