| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Stiga |
| Modelis | 1185504310 |
| Dalies numeris | 1185504310 |
| EAN kodas | 7313323103505 |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 200 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 4,8 kW |
| Maksimali galia | 6,4 AG |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Alkūninio veleno ilgis | 62 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 22,2 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Vertikali |
| Užvedimo tipas | Rankinis starteris |
| Užvedimo tipas | Elektrinis |
| Smagračio tipas | Sunkus |
| Su kuro baku | Taip |
| Su išmetimo sistema | Ne |
| OE numeris | 118550431/0 |
| OE numeris | 18550192/0 |
Variklis su vertikaliu velenu 6,4 AG Stiga
€800.00
Produkto kodas: 1185504310
Kategorijos: Stiga, Varikliai, Vertikaliu velenu
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€11.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 17000 g |
|---|






