| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Stiga |
| Modelis | 1185504512 |
| Dalies numeris | 1185504512 |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 422 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 10,3 kW |
| Maksimali galia | 13,8 AG |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Alkūninio veleno ilgis | 80 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 25,4 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Vertikali |
| Smagračio tipas | Sunkus |
| Su kuro baku | Ne |
| Su išmetimo sistema | Ne |
| Įkrovimo sistemos srovė | 9 A |
| OE numeris | 118550451/2 |
| OE numeris | 118550451/1 |
| OE numeris | 118550451/0 |
Variklis su vertikaliu velenu 13,8 AG Stiga
€950.00
Produkto kodas: 1185504512
Kategorijos: Naujos dalys, Stiga, Varikliai, Vertikaliu velenu, Vertikaliu velenu
Prekės ženklas: Stiga
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Gamintojas
Stiga
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.






