| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Loncin |
| Modelis | LC1P65FE2B |
| Dalies numeris | LC1P65FE2B |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 166 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 2,9 kW |
| Maksimali galia | 3,9 AG |
| Nominalus sūkių skaičius | 3600 aps./min. |
| Skirstymo mechanizmo tipas | OHV |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Alkūninio veleno ilgis | 62 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 22,2 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Vertikali |
| Užvedimo tipas | Rankinis starteris |
| Smagračio tipas | Lengvas |
| Su kuro baku | Taip |
| Su išmetimo sistema | Taip |
| OE numeris | LC1P65FE2B |
| OE numeris | LC1P65FE-2-B |
| Alyvos talpa | 0,5 l |
| Alyvos kontrolės sistema | Ne |
| Alyvos filtras | Ne |
Loncin variklis, vertikalus velenas, 1 cilindro, 3,88 AG, 22,2×62 mm
€200.00
Produkto kodas: LC1P65FE2B
Kategorijos: Loncin, Varikliai, Vertikaliu velenu
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€11.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.



