| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Loncin |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 3,2 AG |
| Alkūninio veleno padėtis | Vertikali |
| Alkūninio veleno skersmuo | 22,2 mm |
| Alkūninio veleno ilgis | 62 mm |
Loncin variklis, vertikalus velenas, 1 cilindro, 3,2 AG, 22,2×62 mm
€165.00
Produkto kodas: LC1P65FEB
Kategorijos: Loncin, Varikliai, Vertikaliu velenu
✓ Turime sandėlyjePrekę galima užsakyti internetu Sandėlyje
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99🗓️ Antradienis, gegužės 5 d.
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€11.99🗓️ Antradienis, gegužės 5 d.- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.Nemokamai🗓️ Pirmadienis, gegužės 4 d.
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 12000 g |
|---|

