| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | LC2P77F |
| Gamintojas | Loncin |
| Modelis | LC2P77F |
| Prekės tipas | Benzininis variklis |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 708 cm³ |
| Galia | 16 kW / 21,5 AG |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Vožtuvų mechanizmas | OHV (viršutiniai vožtuvai) |
| Aušinimo sistema | Oro |
| Nominalus sūkių greitis | 3600 aps./min |
| Veleno padėtis | Vertikalus velenas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Veleno matmenys | 25,4 x 80 mm |
| Veleno skersmuo | 25,4 mm |
| Veleno ilgis | 80 mm |
| Vienetas | vnt |
Variklis Loncin LC2P77F 708 cm³ 16 kW / 21,5 AG 2 cilindrų vertikalus velenas 25,4 x 80 mm
€900.00
Produkto kodas: LC2P77F
Kategorijos: Loncin, Varikliai, Vertikaliu velenu
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€21.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 47000 g |
|---|

