| Charakteristika | Reikšmė |
|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Loncin |
| Modelis | G420FCD |
| Dalies numeris | G420FCD |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 420 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 9 kW |
| Maksimali galia | 12 AG |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Alkūninio veleno ilgis | 88 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 25,4 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Horizontali |
| Užvedimo tipas | Elektrinis |
| Užvedimo tipas | Rankinis starteris |
| Smagračio tipas | Sunkus |
| Su kuro baku | Taip |
| Su išmetimo sistema | Taip |
| Įkrovimo sistemos įtampa | 13,5 V |
| Įkrovimo sistemos srovė | 0,8 A |
| OE numeris | G420FCD |
| Alyvos talpa | 1,1 l |






