| Prekės kodas | 4059001N |
|---|---|
| EAN | 8716106130047 |
| Gamintojas | Kramp |
| Tinka technikos gamintojui | Vermeer |
| Bendras ilgis | 220 mm |
| Plotis | 78 mm |
| Vielos skersmuo | 5 mm |
| Vidinis ritės skersmuo | 33 mm |
| Tipas | Su rite |
| Spalva | Geltona |
| Atitinka originalų kodą | 1053394M1 |
Rinktuvo spyruoklė Vermeer 4059001N
€17.99
Produkto kodas: 4059
Kategorijos: Presai ir siloso priekabos, Rinktuvai presui, Žemės ūkis, Žolės ir šėrimo dalys
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 446 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 192 × 68 × 68 cm |



