| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Rotacinio šiaudų smulkintuvo peilis |
| Prekės kodas | 193361A1N |
| Gamintojas | Kramp |
| Vienetas | vnt. |
| Kiekio apvalinimas | 25 |
| Ilgis | 175 mm |
| Plotis | 50 mm |
| Storis | 4,5 mm |
| Kiaurymės skersmuo | 20 mm |
| Originalaus numerio atitikmuo | 199,476,0C4, 193,361A1 |
Rotacinio šiaudų smulkintuvo peilis Kramp 175 mm, 50 mm, 4,5 mm, OEM 199.476.0C4, 193.361A1 – 193361A1N
€7.99
Produkto kodas: 193361A1N
Kategorijos: Peiliai, Žemės ūkis, Žolės ir šėrimo dalys
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.



