| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Guolis |
| Prekės kodas | 405814 |
| Gamintojas | Väderstad |
| Vienetas | vnt. |
| Vidinis skersmuo | 30 mm |
| Išorinis skersmuo | 62 mm |
| Plotis | 23.8 mm |
Guolis Väderstad 30x62x23.8 mm (405814)
€51.99
Produkto kodas: 405814
Kategorijos: Guoliai ir įvorės, Sėjamosios ir dirvos įdirbimo dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 317 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 68 × 68 × 30 cm |







