| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Hidraulinis vamzdelis |
| Prekės kodas | 50966 |
| Gamintojas | Trioliet-Mullos |
| Vienetas | vnt. |
| Ilgis | 711 mm |
Hidraulinis vamzdelis Trioliet-Mullos 8×1 L=711 (50966)
€89.99
Produkto kodas: 50966
Kategorijos: Hidraulinės dalys, Pašarų technikos dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 124 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 490 × 205 × 51 cm |





