| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Hidraulinė kreipiamoji Trioliet-Mullos L=2135 dešinė |
| Prekės kodas | 52792 |
| Gamintojas | Trioliet-Mullos |
| Vienetas | vnt. |
| Ilgis | 2135 mm |
Hidraulinė kreipiamoji Trioliet-Mullos L=2135 dešinė (52792)
€242.99
Produkto kodas: 52792
Kategorijos: Hidraulinės dalys, Pašarų technikos dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 727 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 1310 × 770 × 80 cm |





