| Laukas | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės numeris | 6306000Z |
| EAN | 8719774333512 |
| Vienetas | vnt. |
| Prekės ženklas | Kramp |
| Aprašymas | Tvirta konstrukcija |
| Aprašymas | Sunkiosios klasės cinko padengimas |
| Privalumai | Ilgas tarnavimo laikas |
| Privalumai | Puiki apsauga nuo korozijos |
| Forma | Tiesi |
| 1 jungties tipas | Sriegis |
| 1 jungties tipas – vidinis / išorinis | Išorinis |
| 1 jungties sriegio skersmuo | 6 col. |
| 2 jungties tipas | Flanšas |
| Flanšo tvirtinimo skylių skersmuo | 13 mm |
| Flanšo tvirtinimo skylių atstumas | 150 mm |
| Flanšo tvirtinimo skylių skaičius | 4 |
| Bendras ilgis | 190 mm |
kv. flanšas 6″ + srieginis galas 6306000Z
€61.99
Produkto kodas: 6306000Z
Kategorijos: Mėšlo barstytuvų dalys, Plieninis vamzdis ir priedai, Srutos - 4 varžtų kvadratinis flanšas su srieginiu galu, Žemės ūkis
Prekės ženklas: Kramp
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Gamintojas
Kramp
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.


