| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 1620100207 |
| EAN | 8716106957576 |
| Gamintojas | OK Plast |
| Matavimo vienetas | vnt. |
| Skirta gyvūnams | Cattle, Calves |
| Tūris | 120 l |
| Medžiaga | Plastikas |
| Plotis | 510 mm |
| Ilgis | 1600 mm |
| Aukštis | 280 mm |
| Spalva | Brown |
| Modelis | 1600 |
| Svoris | 12 kg |
Pakabinamas lovys 160 cm 120 l model 1600 1620100207
€131.99
Produkto kodas: 1620100207
Kategorijos: Gyvulininkystės įranga, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€5.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€8.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 7500 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 1615 × 510 × 280 cm |





