| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 1620100208 |
| EAN | 5703414101015 |
| Gamintojas | OK Plast |
| Matavimo vienetas | vnt. |
| Skirta gyvūnams | Goats, Cattle, Chickens, Calves, Horses, Sheep |
| Tūris | 50 l |
| Medžiaga | Plastikas |
| Plotis | 350 mm |
| Ilgis | 1210 mm |
| Aukštis | 235 mm |
| Spalva | Brown |
| Modelis | 1200 |
| Svoris | 5.8 kg |
Pakabinamas lovys 121 cm 50 l model 1200 1620100208
€71.99
Produkto kodas: 1620100208
Kategorijos: Gyvulininkystės įranga, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€5.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€8.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 5990 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 1195 × 350 × 230 cm |









