| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 1580101446 |
| Gamintojas | Be gamintojo |
| Matavimo vienetas | vnt. |
| Papildoma informacija | Optimal dirt-collector, perfect flow, superior stability. Made of high-quality materials. Supplied in paper box. |
| Kiekis pakuotėje | 200 vnt. |
| Ilgis | 610 mm |
| Medžiagos svoris | 60 g/m² |
| Plotis | 95 mm |
Pieno filtro įdėklas 610×95 mm 1580101446
€78.99
Produkto kodas: 1580101446
Kategorijos: Gyvulininkystės įranga, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€4.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 2220 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 630 × 175 × 105 cm |


