| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 162010409 |
| Gamintojas | OK Plast |
| Matavimo vienetas | vnt. |
| Talpa | 8 l |
| Medžiaga | Plastikas |
| Vidinis plotis (skersmuo) | 250 mm |
| Plotis | 310 mm |
| Aukštis | 220 mm |
| Spalva | Green |
| Su matavimo skale | Taip |
| Su nešimo rankena | Ne |
| Gaisrinis kibiras | Ne |
Mini pakabinama šėrykla 8 l šviesiai žalias 162010409
€17.99
Produkto kodas: 162010409
Kategorijos: Gyvulininkystės įranga, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 795 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 305 × 260 × 250 cm |





