| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Guolis |
| Gamintojas | Lemken |
| Prekės kodas | 31710283 |
| Vienetas | vnt. |
| Techninis aprašymas | Slide bearing D36/32×61 |
| Svoris | 0.59 kg |
Guolis Lemken, Slide D36/32 x 61 (31710283)
€10.99
Produkto kodas: 31710283
Kategorijos: Dirvos apdirbimo dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 20 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 60 × 36 × 36 cm |





