| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Guolis Lemken D65/33×40 |
| Gamintojas | Lemken |
| Prekės kodas | 3179370 |
| OEM numeris | 317.9370 |
| Matavimo vienetas | vnt. |
| Dimensions | 65 x 33 x 40 mm |
| Dimensions (mm) | 65 x 33 x 40 mm |
Guolis Lemken D65/33×40 (3179370)
€13.99
Produkto kodas: 3179370
Kategorijos: Dirvos apdirbimo dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 115 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 55 × 55 × 20 cm |





