| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Tarpinė Lemken D320/271×0,5-8xD15 |
| Gamintojas | Lemken |
| Prekės kodas | 3237669 |
| Matavimo vienetas | vnt. |
| Svoris | 0.397 kg |
| Techninis aprašymas | Seal D320/271×0,5-8xD15 |

Tarpinė Lemken D320/271×0,5-8xD15 (3237669)
€22.99
Produkto kodas: 3237669
Kategorijos: Dirvos apdirbimo dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 20 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 1 × 1 × 1 cm |

