| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Flanšinė įvorė |
| Gamintojas | Lemken |
| Prekės kodas | 31710409 |
| Vienetas | vnt. |
| Techninis aprašymas | Flange bushing D18/12×11,0/13,5 Zn |
| Svoris | 2.33 kg |

Flanšinė įvorė Lemken, D18/12 x 11,0/13,5 Zn (31710409)
€5.99
Produkto kodas: 31710409
Kategorijos: Dirvos apdirbimo dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 19 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 20 × 20 × 15 cm |

