| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės tipas | Velenas |
| Gamintojas | Lemken |
| Prekės kodas | 46110013 |
| Vienetas | vnt. |
| Kategorija | 2 |
| Bendras ilgis | 970 mm |
| Skersmuo | 55 mm |
Velenas Lemken, Lower link diameter 55 cat.2 970mm (46110013)
€607.99
Produkto kodas: 46110013
Kategorijos: Dirvos apdirbimo dalys, Žemės ūkis
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€11.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 15770 g |
|---|---|
| Išmatavimai | 980 × 55 × 55 cm |



