| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 01-99011 |
| Gamintojas | Zongshen |
| Modelis | XP440 |
| Prekės tipas | Benzininis variklis |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Galia | 12,5 AG |
| Sukimo momentas | 25 Nm |
| Veleno padėtis | Vertikalus velenas |
| Veleno matmenys | 25,4 x 80 mm |
| Veleno skersmuo | 25,4 mm |
| Veleno ilgis | 80 mm |
| Veleno ilgis nuo riebokšlio | 87 mm |
| Starteris | Elektrinis |
| Elektrinis starteris | lengvas paleidimas. Mažos degalų sąnaudos ir didelis efektyvumas |
| Oro filtras | Popierius + kempinė Alyvos nutekėjimas: Taip (rekomenduojama 10W-30 alyva) |
| Tepimo sistema | Purslų |
| Alyvos karterio talpa | 1,7 l |
| Ketaus cilindro įdėklas | Taip Komplekte |
Variklis Zongshen XP440 12,5 AG vertikalus velenas 25,4 x 80 mm elektrinis starteris – 01-99011
€366.99
Produkto kodas: 01-99011
Kategorijos: Varikliai, Vertikaliu velenu, Zongshen
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€21.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 35000 g |
|---|



