| Savybė | Reikšmė |
|---|---|
| Prekės kodas | 01-99032 |
| Gamintojas | Zongshen |
| Modelis | XP200A |
| Prekės tipas | Benzininis variklis |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 196 cm³ |
| Galia | 6,5 AG |
| Veleno padėtis | Vertikalus velenas |
| Veleno matmenys | 22,2 x 70 mm |
| Veleno skersmuo | 22,2 mm |
| Veleno ilgis | 70 mm |
| Oro sklendė | Automatinė |
| Apsukų reguliavimas | Be apsukų reguliavimo |
| Garantija | 2 metai |
Variklis Zongshen XP200A 196 cm³ 6,5 AG vertikalus velenas 22,2 x 70 mm automatinė oro sklendė – 01-99032
€140.99
Produkto kodas: 01-99032
Kategorijos: Varikliai, Vertikaliu velenu, Zongshen
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€11.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
| Svoris | 14500 g |
|---|


