| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Loncin |
| Modelis | LC1P92F1 |
| Dalies numeris | LC1P92F1 |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 452 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 9,2 kW |
| Maksimali galia | 12,3 AG |
| Nominalus sūkių skaičius | 3600 aps./min. |
| Skirstymo mechanizmo tipas | OHV |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Alkūninio veleno ilgis | 80 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 25,4 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Vertikali |
| Užvedimo tipas | Elektrinis |
| Smagračio tipas | Sunkus |
| Su kuro baku | Ne |
| Su išmetimo sistema | Ne |
| OE numeris | LC1P88F1 |
| OE numeris | LC1P88F-1 |
| OE numeris | LC1P90F1 |
| OE numeris | LC1P90F-1 |
| OE numeris | LC1P92F1 |
| OE numeris | LC1P92F-1 |
| OE numeris | T381006819-7344012 |
| OE numeris | Husqvarna: LC1P92F-1 |
| OE numeris | Husqvarna: LC1P88F-1 |
| OE numeris | Stiga: LC1P88F-1 |
| OE numeris | Stiga: LC1P90F-1 |
| OE numeris | Stiga: LC1P92F-1 |
| OE numeris | AL-KO: LC1P92F-1 / 464929 |
| OE numeris | Stihl: LC1P92F-1 |
| OE numeris | EMAK: LC1P92F-1 |
| Alyvos talpa | 1,2 l |
| Alyvos kontrolės sistema | Ne |
| Alyvos filtras | Taip |
| Kuro siurblys | Taip |
| Svoris | 31 kg |
Loncin LC1P92F-1 variklis, 1 cilindro, 12,3 AG, 25,4×80 mm
€500.00
Produkto kodas: LC1P92F1
Kategorijos: Loncin, Varikliai, Vertikaliu velenu
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€7.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€16.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.





