| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Loncin |
| Modelis | V200 |
| Dalies numeris | V200 |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 196 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 4 kW |
| Maksimali galia | 5,4 AG |
| Nominalus sūkių skaičius | 3600 aps./min. |
| Skirstymo mechanizmo tipas | OHV |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Alkūninio veleno ilgis | 80 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 22,2 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Vertikali |
| Užvedimo tipas | Rankinis starteris |
| Smagračio tipas | Lengvas |
| Su kuro baku | Taip |
| Su išmetimo sistema | Taip |
| OE numeris | V200 |
| OE numeris | LC1P70F3 |
| OE numeris | LC1P70F-3 |
| OE numeris | TE50006719-0000012 |
| Suderinamumas | Stiga: V200 |
| Suderinamumas | EMAK: LC1P70F-3 |
| Alyvos talpa | 0,5 l |
| Alyvos kontrolės sistema | Ne |
| Alyvos filtras | Ne |
Prekės kodas: LC1P65FE2 / LC1P65FE-2 / T327006827-0001012 / Husqvarna: LC1P65FE-2 / Stiga: LC1P65FE-2 / Alko: LC1P65FE-2 / Stihl: LC1P65FE-2 / EMAK: LC1P65FE-2


