| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Kohler |
| Modelis | CH3953211 |
| Dalies numeris | CH3953211 |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 277 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 1 |
| Maksimali galia | 7 kW |
| Maksimali galia | 9,5 AG |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Kūginis |
| Alkūninio veleno ilgis | 25 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 23 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Horizontali |
| Užvedimo tipas | Rankinis starteris |
| Smagračio tipas | Sunkus |
| Su kuro baku | Taip |
| Kuro bako talpa | 7,4 l |
| Su išmetimo sistema | Taip |
| OE numeris | CH3953211 |
| Alyvos kontrolės sistema | Ne |
| Alyvos filtras | Ne |
| Kuro siurblys | Ne |
Variklis, 9.5 AG, koninis velenas 23 mm, Kohler
€920.00
Produkto kodas: CH3953211
Kategorijos: Horizontaliu velenu, Kohler, Naujos dalys, Varikliai
Prekės ženklas: Kohler
⏳ Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
✤ Prekės informacija
Prekės kodas
Gamintojas
Kohler
Kategorijos
🚚 Pristatymas
DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate€3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu€7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
📩
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.




