| Charakteristika | Reikšmė |
|---|---|
| Produkto tipas | Benzininis variklis |
| Gamintojas | Kawasaki |
| Modelis | FR651VS00S |
| Dalies numeris | FR651VS00S |
| Kuro tipas | Benzinas |
| Darbinis tūris | 726 cm³ |
| Cilindrų skaičius | 2 |
| Maksimali galia | 15,8 kW |
| Maksimali galia | 21,2 AG |
| Aušinimo tipas | Oru aušinamas |
| Alkūninio veleno tipas | Tiesus |
| Alkūninio veleno ilgis | 80 mm |
| Alkūninio veleno skersmuo | 25,4 mm |
| Alkūninio veleno padėtis | Vertikali |
| Užvedimo tipas | Elektrinis |
| Smagračio tipas | Sunkus |
| Su kuro baku | Ne |
| Su išmetimo sistema | Ne |
| OE numeris | FR651VS00S |
| Alyvos kontrolės sistema | Ne |
| Alyvos filtras | Taip |
| Kuro siurblys | Taip |
| Įkrovimo sistema | Ne |
Variklis, vertikalus velenas, 21.2 HP, 2 cilindrų, Kawasaki
€1,600.00
Produkto kodas: FR651VS00S
Kategorijos: Kawasaki, Naujos dalys, Varikliai, Vertikaliu velenu
Prekės ženklas: Kawasaki
Nukopijuota
📩
Sužinokite pristatymo datą ir suderinamumą
Patikrinsime sandėlį/tiekėją ir atsakysime į klausimus.
🚚 Pristatymas
DPD Paštomatas€4.00 Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
DPD Kurjeris€7.00 Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)- 🏠 Atsiėmimas vietojeNemokamai Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🧾 Grąžinimas ir garantija
- 🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės
- 🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.

