| Prekės kodas | LA9036704610000 |
| Gamintojas | LINAK |
| Aprašymas | Linijinio aktuatoriaus dalis |
| Pritaikymas | Tinka LA serijos aktuatoriams |
| Nominali įtampa | 6–12 V |
| Maksimali įtampa | 48 V |
| Kabelio gyslos skerspjūvis | 1.5 mm² |
| Ilgis | 10000 mm |
| Jungties tipas | 6 kontaktų |
| Antros jungties tipas | Laisvas laidininko galas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Serija | Nenurodyta |
| Bendras ilgis su kabeliu | 10 m |
| Matavimo vienetas | vnt. |
Variklio kabelis LINAK LA36, 10 m, 6 pin, LA9036704610000