Džoistikas 020MT1P3T
40.99
Užsakoma iš tiekėjoPaprastai pristatoma per 3–7 darbo dienas Išankstinis
Nukopijuota
Prekės informacija
🚚 Pristatymas
  • DPD
    DPD PaštomatasAtsiėmimas DPD paštomate
    3.99Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
  • DPD
    DPD KurjerisPristatymas nurodytu adresu
    7.00Užsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
  • 🏠
    Atsiėmimas vietojeGėlių g. 2A, Kretingalė, Klaipėdos raj.
    NemokamaiUžsakoma iš tiekėjo (paprastai 3–7 d.)
🔄 Grąžinimas: 14 d. nuo gavimo. Taisyklės🛡️ Garantija: 24 mėn. naujoms prekėms.
Turite klausimų dėl prekės, pristatymo ar suderinamumo?
Parašykite mums – patikrinsime informaciją ir atsakysime.
Produkto pavadinimas kataloge: Joystick
Pagrindinė informacija:
  • Prekės kodas: 020MT1P3T
  • Gamintojas: New-Elfin
  • Vienetas: vnt.
  • EAN: 8052878067250
Suderinamumas ir pritaikymas:
  • Pritaikymas: Crane controllers Hydraulic controllers
  • Benefits: Function can be self-determined very easily Can be used in various environments
Matmenys ir parametrai:
  • Centre mounting, hole diameter: 20 mm
  • Joystick length: 55 mm